Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

E TİCARETİNİZ HAZIR

E TİCARETİNİZ HAZIR

Tüm Teknik
Altyapı Hazır
Sizin sadece ismini belirlediğiniz online mağazanızın tüm teknik altyapısı hazır olarak sunulur.

Bir online mağazanın olmazsa olmazlarından sunucu hizmetleri, mağazanızı istediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz teknik altyapı, mağaza bilgilerinizi değiştirebileceğiniz kontrol paneli, ürün ve fırsat ekleme paneli, blog yazma altyapısı, mağaza iletişim altyapısı, mağaza puanlama sistemi, kategori oluşturabilme ve seçebilme altyapısı, mağazanızın verilerini takip edebileceğiniz istatistik altyapısı ve satış raporları gibi birçok teknik altyapıya hazır olarak sahip olursunuz.

Güvenlik, Banka ve
Ödeme Altyapısı Hazır
Online alışverişteki en önemli koşullardan biri olan güvenli ödeme altyapısı da mağazanız için hazırdır. Hiçbir banka ve ödeme sistemi ile anlaşma yapmanıza gerek kalmaz. Sağlanan sanal pos ve 3D güvenli ödeme altyapısı ile müşterilerin ister kredi kartı, ister tekpara, isterlerse de sistemdeki anlaşmalı ödeme yöntemleri ile kolayca ve güvenli bir şekilde hem de ayrıca banka komisyon ücreti ödemeden ödemelerini yapmaları sağlanmış olur.

Ayrıca, güvenli bir sunucu ve hosting hizmetine de sahip olursunuz. Bir online mağazanın sahip olması gereken SSL Güvenlik Sertifikası ve KVKK ile uyumlu güvenlik altyapısı da hazırdır. Böylece müşterilerin online mağazanızı güvenle ziyaret etmeleri ve alışveriş yapmaları sağlanmış olur.

Ürünler ve Kargo
Altyapısı Hazır
Mağazanolsun ile sahip olduğunuz mağazanızda, Türkiye’nin her yerindeki tedarikçiler tarafından yüklenen, yüzlerce sektörden binlerce ürün ve hizmeti hazır olarak bulursunuz. Sadece ürünleri değil, hizmetleri ve şehir fırsatlarını da mağazanızda, hem de sürekli artan şekilde hazır olarak görürsünüz.

Müşterilerin satın aldığı ürünlerin tedarikçiler tarafından görülmesini, hazırlanmasını, hazır sağlanan barkod sistemi ile anlaşmalı kargoya indirimli bir tarife üzerinden verilmesini ve tüm süreç bilgilerinin hem tedarikçiye hem de müşteriye bilgi olarak aktarılmasını sağlayan kargo altyapısına da hazır olarak sahip olursunuz.

Mağazanıza Özel Aplikasyon
Mağaza sahiplerimize özel, satış raporları, kazançları, bildirimleri ve siparişleri görebilecekleri aplikasyonumuzu “Magazanolsun Girişimci” araması yaparak IOS ve Android marketlerde bulabilirsiniz. Ayrıca, tedarikçilerimize özel, siparişlerini ve tüm tedarikçi işlemlerini takip edebilecekleri aplikasyonumuzu “Magazanolsun Tedarikçi” araması yaparak IOS ve Android marketlerde bulabilirsiniz.
 
Mağazanolsun ile Kazanç
Sağlamanın 4 Farklı Yolu
                                  Mağazanolsun'da 4 Farklı Yol "Ürününü Sat, Tedarikçi Ekle, Stoksuz E-Ticaret,Mağazanolsun Satış Bayiliği" İle Kazanç Sağlayabilirsiniz.
                                           SİPARİŞ REFERANS LİNKİ: https://www.magazanolsun.com/Magaza?h=efa121b8-897e-4f57-8fb7-a73e8c440092
                                                                                   DETAYLI BİLGİ İÇİN Sadece Whatsap : 0544 513 3600     
 
 
 


 

 

Telefon 0 544 513 36 00
Email bilgi@bizimdanisman.com
Adres Sultanbeyli / İstanbul
Email Telefon İletişim Formu